MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12868056
nr 1286 8056
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:42:11
100 kr
150 kr